Suzuki

Suzuki

Samara, Russia - August 30, 2014: Suzuki Dealership Sign AgainstV celosvětové produkci automobilů se na devátém místě za rok 2012 umístila japonská automobilová společnost Suzuki Motor Corporation. Ta se kromě výroby osobních automobilů věnuje také výrobě motocyklů, lodních motorů apod.

Tato společnost byla založena 10. února 1909. Zakladatelem byl Michio Suzuki. Podle něj se také jmenuje celé společnost. V Indii se nachází jedna z dceřiných společností Maruti Suziki. Některé evropské modely jsou vyráběny v Maďarsku.

Právě v roce 2012 se vyšplhala produkce vozidel značky Suzuki téměř ke třem milionům kusů. Z toho bylo zhruba 400 tisíc užitkových vozidle. Na sníženém množství produkce se podepsala nepříjemná situace, která společnost Suzuki potkala v srpnu roku 2011. V této době došlo ke krachu jedné odnože společnosti, Suzuki Motor of America.

Office Of Official Dealer Suzuki. Suzuki Motor Corporation Is AV současné době se na trhu prodávají typy jako Suzuki Kizashi, Grand Vitara II, Ignis, Jimny či Splash. Novinkou jsou také vozidla řady Suzuki Swift Sport, S-Cross či nový Swift. Ze starších modelů stojí za zmínku vozidla Suzuki Alto, Baleno či Liana.

Vozidla značky Suzuki získávají v současnosti stále větší oblibu. Je to dáno zejména moderními vybavením, designem a technickým provedením vozů. Auta jsou spolehlivá a bezpečná.

Pokud tedy toužíme po něčem originálním a zároveň komfortním a spolehlivém vozidle, automobily značky Suzuki jsou pro vás ty pravé.

O webu

Naše webová stránka je věnována deseti největším automobilovým společnostem světa. Dozvíte se o historii a vývoji těchto společností, jaké typy vozidle vyrábějí nebo vyráběli či s jakými překážkami se v době své působnosti museli potýkat. Kdo danou automobilovou společnost založil, v kterém roce a které roky byly pro danou společnost stěžejní a z jakého důvodu. To vše a mnohem více se dočtete pouze na naší internetové stránce.