Rubrika

Rubrika „Auto.cz”

13.9.2019

Auto.czStartujeme dlouhodobý test Renault Zoe: Jak se žije se šňůrou?

Evropa se chystá na experiment s bateriemi a nabíječkami. Svět motorů je u toho a sbírá zkušenosti na vlastní kůži. Zahajujeme první dlouhodobý test elektromobilu.

4.9.2019

Auto.czLeden 2019 na Veterán.auto.cz: Kontrasty z Evropy a Ameriky

V úvodním měsíci letopočtu 2019 jste si na serveru Veterán.auto.cz mohli přečíst kapitoly z historie dvou lidových vozů z leteckých továren, jednoho velkého sporťáku a dvou pořádných „amerik“.

1.9.2019

Auto.czHyundai Kona se může stát dalším zástupcem sportovní divize N

Nabídka vozů značky Hyundai, v jejichž názvu figuruje písmeno N, za nímž se ukrývá výkonná pohonná jednotka, sportovní podvozek a agresivnější vizáž, se může rozšířit o SUV Kona.

29.8.2019

Auto.czSubaru XV 1.6i-S AWD vs. Toyota C-HR 1.2 Turbo AWD – Mimozemšťané

Subaru XV a Toyota C-HR se neřadí ani mezi hatchbacky, ani mezi SUV. Testované vozy mají benzinové motory, převodovku CVT a pohon všech kol. Takovou kombinaci jinde nenajdete.

17.8.2019

Auto.cz100 let republiky: Tohle jsou nejzajímavější auta Československa z každého desetiletí

Vybrali jsme ta nejzajímavější auta z každého desetiletí historie republiky. Některá byla nejprodávanější, jiná nejschopnější a další zaujala něčím jiným.

14.8.2019

Auto.czKoncept Honda WOW představil odkládací schránku na psa. Neujala se.

Přeprava čtyřnohých přátel podléhá v autě určitým pravidlům. V roce 2005 se Honda pokusila toto majitelům psů usnadnit a ukázala koncept vozu WOW.

8.8.2019

Auto.czČesko vs. Slovensko: Jak si dnes stojí v automobilovém průmyslu?

Zatímco českou produkci aut žene hlavně domácí Škoda, na Slovensku vládnou zahraniční značky, nejvíce aut produkuje závod Volkswagenu.

17.7.2019

Auto.czElektrický Hyundai Kona uvidíme ještě před Ženevou. Kdy a kde?

SUV na elektřinu vycházející z extravagantního modelu Kona spatříme ještě před březnovým autosalonem v Ženevě. Automobilka jej ukáže online.

2.7.2019

Auto.czBudoucnost Renaultu Scénic je nejistá. Přijde místo MPV další SUV?

Prodeje kompaktního MPV Renaultu jsou sice v posledních letech víceméně stabilní, přesto automobilka zatím řeší, zda se dočká přímého nástupce.

26.6.2019

Auto.czAAA Auto loni zvýšila prodej o desetinu na rekord 83.000 aut

Skupina autobazarů AAA Auto loni zvýšila prodej ojetých aut o desetinu na rekordních 83.000. O 4000 vozů tak překonala dosavadní nejlepší prodejní výsledek z roku 2007. V Česku skupina prodala 50.000 automobilů.

O webu

Naše webová stránka je věnována deseti největším automobilovým společnostem světa. Dozvíte se o historii a vývoji těchto společností, jaké typy vozidle vyrábějí nebo vyráběli či s jakými překážkami se v době své působnosti museli potýkat. Kdo danou automobilovou společnost založil, v kterém roce a které roky byly pro danou společnost stěžejní a z jakého důvodu. To vše a mnohem více se dočtete pouze na naší internetové stránce.